Това е най-новият покемон форум!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Това е най-новият покемон форум!

Добре дошли!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Нормална: тренировачна площадка 3

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Doun

Doun


Брой мнения : 186
Join date : 14.08.2009

Информация за героя
Сила на героя:
Нормална: тренировачна площадка 3 Left_bar_bleue0/0Нормална: тренировачна площадка 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Нормална: тренировачна площадка 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Нормална: тренировачна площадка 3   Нормална: тренировачна площадка 3 Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 7:56 pm

добре pokemon_fen_now хаиде да потренираме 1 на 1
lol!
Върнете се в началото Go down
pokemon_fen_now

pokemon_fen_now


Брой мнения : 236
Join date : 14.08.2009

Информация за героя
Сила на героя:
Нормална: тренировачна площадка 3 Left_bar_bleue0/0Нормална: тренировачна площадка 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Нормална: тренировачна площадка 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нормална: тренировачна площадка 3   Нормална: тренировачна площадка 3 Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 8:00 pm

добре започвай ти първа!
Върнете се в началото Go down
GABI_M97

GABI_M97


Брой мнения : 154
Join date : 13.08.2009

Информация за героя
Сила на героя:
Нормална: тренировачна площадка 3 Left_bar_bleue0/0Нормална: тренировачна площадка 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Нормална: тренировачна площадка 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нормална: тренировачна площадка 3   Нормална: тренировачна площадка 3 Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 8:03 pm

нея сега я няма
след 3 мин идва
Върнете се в началото Go down
Doun

Doun


Брой мнения : 186
Join date : 14.08.2009

Информация за героя
Сила на героя:
Нормална: тренировачна площадка 3 Left_bar_bleue0/0Нормална: тренировачна площадка 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Нормална: тренировачна площадка 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нормална: тренировачна площадка 3   Нормална: тренировачна площадка 3 Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 8:10 pm

Ок аз съм
Глеисион излез сега скочи и използваи леден лъч и го насочи надола така ще стане красив леден кол после стапи на него и изпалзваи скрета сила после аки избегне използваи тъмна топка и я насочи нагоре скочи след нея и я настигни след тава удари тъмната топка със желязна опашка така ще испратиш топката право кам противника си lol!
Върнете се в началото Go down
pokemon_fen_now

pokemon_fen_now


Брой мнения : 236
Join date : 14.08.2009

Информация за героя
Сила на героя:
Нормална: тренировачна площадка 3 Left_bar_bleue0/0Нормална: тренировачна площадка 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Нормална: тренировачна площадка 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нормална: тренировачна площадка 3   Нормална: тренировачна площадка 3 Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 8:15 pm

Търтуиг напрви енергийна бол и я отари в неговата топка!Сега бързо пусни топката и напрви бора и листа бръсначи към противника бръво!Сега напрви една енергийна бол към противнака и след ова семе от пиавица и го завържи зада не мърда браво!Сега харане и абсорбирай енергия за синтеза после напрви лист бърсначи и след това листна буря!Една енергияна бол след това напрви семе от пиавица отново и харане!После пак бързина за да минеш зад противника браво сега напви една енергияна бол след това напрви листа бръсначи и след това още един път абсорирай енергия за последна енергийна бол!
Върнете се в началото Go down
pokemon_fen_now

pokemon_fen_now


Брой мнения : 236
Join date : 14.08.2009

Информация за героя
Сила на героя:
Нормална: тренировачна площадка 3 Left_bar_bleue0/0Нормална: тренировачна площадка 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Нормална: тренировачна площадка 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нормална: тренировачна площадка 3   Нормална: тренировачна площадка 3 Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 8:16 pm

-Искаш ли да спрем с битката до тук?-попитах аз
Върнете се в началото Go down
Doun

Doun


Брой мнения : 186
Join date : 14.08.2009

Информация за героя
Сила на героя:
Нормална: тренировачна площадка 3 Left_bar_bleue0/0Нормална: тренировачна площадка 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Нормална: тренировачна площадка 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нормална: тренировачна площадка 3   Нормална: тренировачна площадка 3 Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 8:21 pm

ми даи да потренираме още малко-казах аз

Глеисион избегни о не зат теб обарни се след това леден лъч зада га замразиш браво . А сега завихряне и накрая докато е замразен таина сила и веднага след тава тъмна топка а ако се опита да избяга приложи желязна опашка и за финал го одари сьс цяла мощ с леден метеор къкво
Върнете се в началото Go down
pokemon_fen_now

pokemon_fen_now


Брой мнения : 236
Join date : 14.08.2009

Информация за героя
Сила на героя:
Нормална: тренировачна площадка 3 Left_bar_bleue0/0Нормална: тренировачна площадка 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Нормална: тренировачна площадка 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нормална: тренировачна площадка 3   Нормална: тренировачна площадка 3 Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 8:28 pm

-На мен не ми се тренира по този начин!казах аз.-Търтуиг върни се!Аз си тръгвам.-Обърнах се
Върнете се в началото Go down
vaZkata

vaZkata


Брой мнения : 280
Join date : 09.08.2009

Информация за героя
Сила на героя:
Нормална: тренировачна площадка 3 Left_bar_bleue100/100Нормална: тренировачна площадка 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Нормална: тренировачна площадка 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нормална: тренировачна площадка 3   Нормална: тренировачна площадка 3 Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 8:29 pm

заключвам темата
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нормална: тренировачна площадка 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нормална: тренировачна площадка 3   Нормална: тренировачна площадка 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нормална: тренировачна площадка 3
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Нормална: тренировачна площадка
» Нормална: тренировачна площадка 2
» Водна тренировачна площадка
» Тренировачна площадка с мишени
» тренировачна на героите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Това е най-новият покемон форум! :: Тренировачна площадка-
Идете на: