Това е най-новият покемон форум!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Това е най-новият покемон форум!

Добре дошли!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 чистене на плажа

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
GABI_M97

GABI_M97


Брой мнения : 154
Join date : 13.08.2009

Информация за героя
Сила на героя:
чистене на плажа Left_bar_bleue0/0чистене на плажа Empty_bar_bleue  (0/0)

чистене на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: чистене на плажа   чистене на плажа Icon_minitimeПон Авг 17, 2009 5:54 pm

когато меи отиде на плажа видя колко е мрсно и ре6и да се захва6та за работа .тя извика своите покемон и ги разпределиле в групи :
- Раичо и банири да се заемат да чистят единият краи а амбипон и търтуик с другия краи на плажа . А аз старли и уизел 6те по4истим водата .първо сабрали боклуците от плиткото а после взели сложебната си лотка и влезли на вътре старли летял и им казвал каде има боклук те го сабирали но
но след 30мин
докато летял старли открил не6то тои завел меи да го види и какво видели един 18 метров кит се бил закле6тил в рибарска мрежа .На меи и лизел им се наложило да скочат при него .те разрязали мрежата и освободили кита взели мрежата на кораба и отплавали към брега .Там Раичо ,банири ,амбипон и търтуик били свр6или работа когато плажа бил чист меи дала пуфини на всички покемон и влезли да поплуват
Върнете се в началото Go down
Doun

Doun


Брой мнения : 186
Join date : 14.08.2009

Информация за героя
Сила на героя:
чистене на плажа Left_bar_bleue0/0чистене на плажа Empty_bar_bleue  (0/0)

чистене на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чистене на плажа   чистене на плажа Icon_minitimeПон Авг 17, 2009 6:01 pm

Доун отишла на плажа и какво да види било толкова мръсна тя видяла как Меи Лен и неините покемони чистат затова решила да им помогни.Тя повикала своите покемони и им казала Пиплъп ти влез във водата и помогни на Лизал като използваш водовъртеш зада изкараш буклуците на пясака а от там Пачирисо щеги премахнеш като използваш осводождаване.Еипон ти и Глеисион помогнете на Амбипон.А аз и Наинтелс ще помогнем на Банири и Тьртоик.Ох наи накрая свьршихме а сега за нагрда з осилената работа ето пофини хаиде яжте това е маят начин зада висе отблагодаря за осилената работа lol!
Върнете се в началото Go down
Doun

Doun


Брой мнения : 186
Join date : 14.08.2009

Информация за героя
Сила на героя:
чистене на плажа Left_bar_bleue0/0чистене на плажа Empty_bar_bleue  (0/0)

чистене на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чистене на плажа   чистене на плажа Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 4:50 pm

Тази сутрин отидох на плажа да вида дали има работа за мен беше много мръсно веднага повиках моите покемони и им казах:
-Нека да направим нещо като чистене и тренировка-попитах ги аз.
Те кимна с глава.Аз ги разпределих по отборил
-Първи отбор ще са Наинтел и Пиплъп.Втори са Глеисион и Еипом а трети сме аз и Пачирису.Така дасе захващаме за работа .
Доката аз и Пачирису чистехме водата намерихме рибарска мрежа и в тази момент ми хрумна страхотна идея казах на Глеисион да застане от едната страна на плажа а всички други покемони да хванат мрежата и да застанат в другата страна .
Казах на Глеисион да използва вихруика и така да сабере боклуците в мрежата . И така и стана всички боклуци бяха премахнати от плажа оставаха само тези във водата за тях сьщо изпозвахме мрежата потопихме я и извадихме и останалият буклук .
Браво на всички свършихте страхотна работа ето и пофините ви за добрата работа lol! lol! lol! lol! Долн gdn
Върнете се в началото Go down
Mey

Mey


Брой мнения : 144
Join date : 16.08.2009
Age : 29
Местожителство : София

Информация за героя
Сила на героя:
чистене на плажа Left_bar_bleue55/100чистене на плажа Empty_bar_bleue  (55/100)

чистене на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чистене на плажа   чистене на плажа Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 7:37 pm

Сутринта дойдох и видях,че Доун и покемоните и чустят и си казах "Ще им помогна".Искарах ммойте покемон-Глейсеон,Бютифлай,Търтуиг,Райчу,Скуиртъл и Пипи и почнахме да им помагаме.
-Пипи отиди в водата и помогни на Доун и Пачирису с водовъртеж,за да искараш малките боклуци,които не се хващат в мрежата.За да онищожим боклучките Райчу използвай гръм,за да ги премахнеж.Глейсеон отиди при Глейсеон на Доун и му помогни.Търтуиг отиди при другите покемони на Доун и им помогни всички да издърпате мрежата и да изкарате боклуците на брега.Бютифлай използвай завихряне,за да ги съберей на едно място.Скуиртъл намокриги,а ти Глейсеон ги замрази,за да може Райчу да ги направи на малки ледчета,а Бютифлай разтопи ги с слънчев ден.
И така всичко било почистено.Аз ги почерпих с пуфини,покемон храна и вода.Така им се отблагодарих за осърдната работа.

пиплъп търтуик Край търтуик пиплъп
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/pokemon_klyb_11
Doun

Doun


Брой мнения : 186
Join date : 14.08.2009

Информация за героя
Сила на героя:
чистене на плажа Left_bar_bleue0/0чистене на плажа Empty_bar_bleue  (0/0)

чистене на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чистене на плажа   чистене на плажа Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 7:41 pm

Блогодоря ти за помоща Меи lol!
Върнете се в началото Go down
Doun

Doun


Брой мнения : 186
Join date : 14.08.2009

Информация за героя
Сила на героя:
чистене на плажа Left_bar_bleue0/0чистене на плажа Empty_bar_bleue  (0/0)

чистене на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чистене на плажа   чистене на плажа Icon_minitimeСря Авг 19, 2009 2:23 pm

Сутринта станах и отидох на плажа да вида али има работа за мен и какво да вида беше толкова мръсно.Бързо извиках моите покемони:
-Пиплоп,Пачирису,Глеисион,Еипом и Наинтелс излезте-им казах аз.
След тава им разпрезелих работата:
-Искам всеки от вас да вземе по една пръ4ка и да сабира боклуци а аз ще вляза във морето и ще сабера от там.-им рекох аз.
По едно време докато сабирах боклуците чух някакъв покемон отидох да вида какво става.Там имаше един Фиибас които беше искаран със една мрежа.Аз извиках моите покемони и го освободихме след това сабрахме и останалият боклук и им казах:
-Браво всеки ден се справяте страхотно ето и пофинитеви а сега се варнете в покеболите нека да идим да купим още пуфини за тринировката.


пиплъп [wow][/wow]КРАЙ[wow][/wow] пиплъп
Върнете се в началото Go down
Mey

Mey


Брой мнения : 144
Join date : 16.08.2009
Age : 29
Местожителство : София

Информация за героя
Сила на героя:
чистене на плажа Left_bar_bleue55/100чистене на плажа Empty_bar_bleue  (55/100)

чистене на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чистене на плажа   чистене на плажа Icon_minitimeПет Авг 21, 2009 7:26 pm

Сутринта дойдох на плажа и видях,че Доун и покемоните и чистят.И реших да им помогна.
-Излезте всички.Вземете по една пръчка всички без Пипи и събирайте боклука на брега,а аз и Пипи ще ходим да помогнем на Доун.Пипи използвай водовъртеж,за да събереш боклуците от морето и ги изкарай на брега,а от там другите ще поемат.
Видях,че доун отива на някъде и я последвах и видях,че Фиибас е хванат в мрежа с Доун решихме да извикаме покемоните си и да му помогнем.
-Браво,освободихме го.Сега да довършим почистването.WoW почистихме безупречно Доун.
След почистването поканих Доун да дойде в Магазинчето ми и да си избере каквото иска и за нейните покемон безплатно.

търтуик пиплъп Край пиплъп търтуик
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/pokemon_klyb_11
Sponsored content





чистене на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чистене на плажа   чистене на плажа Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
чистене на плажа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» чистене на плажа(Mey,moni_sladkata)
» На плажа
» Спасители на плажа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Това е най-новият покемон форум! :: Покемон плаж-
Идете на: